TASARIM
TEKNOLOJİ
SİSTEMLER

TACER olarak, 30 yıla yaklaşan üretim uzmanlığımızı, bilgi, birikim ve tecrübelerimizi, hayal gücünü zorlayan tasarımlarla birleştiriyoruz. Mimari bir bakış açısı ile estetik beklentiyi, bir mühendis gözü ile fonksiyonel çözümleri, gelecek nesiller için sürdürülebilir, modern binaların ihtiyaçlarını harmanlıyor ve sektörün hizmetine sunuyoruz. Mimari beklentileri göz ardı etmeden; çevresel kaygıları dikkate almayı, üretim süreçlerini hızlandırmayı, israfı azaltmayı, bakım ihtiyaçlarını kolaylaştırmayı ve marka değerimizin uluslararası seviyelerde yarışmacı olmasını hedefliyoruz.

Teknoloji, bir sanayi alanında gücü ve bilgiyi biriktirme, denetleme, işleme, iletme gibi amaçlarla oluşturulan makinelerin, araç gereçlerin, aygıtların, yöntemlerin vb. tümünü kapsayan uygulama bilgisi anlamına gelir. İnsan zekası ile yön bulmuş teknolojik unsurlar, günümüzde insan gücünün de önüne geçmiştir.

Günümüzde inşa edilen tüm modern yapılar, ihtiyaç duyduğu unsurlara en kısa sürede ulaşmak ister. TACER olarak, üretimini yaptığımız ve ürün gamı olarak sahip olduğumuz geniş yelpaze ile sektöre tek bakışta ihtiyacı olan tüm çözümleri sunmakta, ihtiyaç duyulan tavan ve duvar sistemlerini, estetik, fonksiyonel, sürdürülebilir ve yenilikçi anlayış ile en üst seviyede karşılamaktayız.

Gelişen teknoloji ile birlikte, hizmet verdiğimiz yapı sektörünün ihtiyaçlarını karşılamak için tasarım sınırlarını zorluyor, sürekli ileriye giden ve gelişen bir gelecek yaratılmasında başrol oynayan çağdaş ve modern binalara değer katmak istiyoruz. Tasarımını yaptığımız tüm sistemlerin, yapıların genel performansına katkıda bulunmasını, pratik ve estetik çözümler sunmasını planlıyoruz.

TACER olarak, uluslararası alanda teknolojinin gelişim seyrini sürekli takip ediyor, sahip olduğumuz araç gereçleri ve bilgi yöntemlerimizi güncelliyoruz. Tasarladığımız hayalleri gerçeğe dönüştürülmesindeki süreçte, üretimin ihtiyaç duyduğu tüm teknolojik gereksinimleri bünyemizde bulunduruyoruz. 100’ü aşkın çalışanı ile yapı sektörüne üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik insan kaynağımız ile hizmet veriyoruz. Tüm çalışanlarımızın bireysel gelişimlerinin yanı sıra, teknolojik gelişmelerden uzak kalmaması için şirket içi ve dışı gerekli tüm eğitimleri sağlıyoruz.

Sektörün hizmetine sunduğumuz tüm sistemleri, Ankara’daki 3 farklı bölgede konuşlanmış modern tesislerimizde, çevre değerleri ve yaşanabilir bir gelecek kaygımızı göz ardı etmeden üretiyoruz. Üretimini yaptığımız ve sektörün hizmetine sunduğumuz bu geniş ürün yelpazesinin, gereksinim duyulan tüm performans beklentilerini de sağlamasını hedefliyoruz. Mimari ve estetik beklentileri yerine getirirken, yangına dayanım, sismik, akustik, dayanıklılık ve fonksiyonel tüm ihtiyaçları da düşünerek konforlu mekanlar yaratılmasını sağlıyoruz.

Biz TACER ailesi olarak, ülkemize ve gelecek nesillerimize bugünden daha güzel ve sürdürülebilir bir yaşam bırakabilmek için, hayallerinizi gerçeğe tasarlıyoruz.

Biz TACER ailesi olarak, sektörün ihtiyacı olan sistemleri üretirken kusursuz bir sonuç alınmasını ve koşulsuz müşteri memnuniyetinin sağlanması için teknolojinin tüm unsurları ile insan gücümüzü yoğuruyoruz.

TACER ailesi olarak, üretimini yaptığımız tüm sistemleri, sahip olduğunuz tüm projelere tek bakışta çözüm olabilmesi ve hayallerin gerçeğe dönüşmesi için genişletmeye devam ediyoruz.

ÇEREZ POLİTİKASI

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için web sitemizde çerez kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.