TASARIM
TEKNOLOJİ
SİSTEMLER

Tacer olarak, 30 yıla yaklaşan üretim uzmanlığımızı, bilgi, birikim ve tecrübelerimizi, hayal gücünü zorlayan tasarımlarla birleştiriyoruz. Mimari bir bakış açısı ile estetik beklentiyi, bir mühendis gözü ile fonksiyonel çözümleri, gelecek nesiller için sürdürülebilir, modern binaların ihtiyaçlarını harmanlıyor ve sektörün hizmetine sunuyoruz.

Teknoloji, bir sanayi alanında gücü ve bilgiyi biriktirme, denetleme, işleme, iletme gibi amaçlarla oluşturulan makinelerin, araç gereçlerin, aygıtların, yöntemlerin vb. tümünü kapsayan uygulama bilgisi anlamına gelir. İnsan zekası ile yön bulmuş teknolojik unsurlar, günümüzde insan gücünün de önüne geçmiştir.

Günümüzde inşa edilen tüm modern yapılar, ihtiyaç duyduğu unsurlara en kısa sürede ulaşmak ister. TACER olarak, üretimini yaptığımız ve ürün gamı olarak sahip olduğumuz geniş yelpaze ile sektöre tek bakışta ihtiyacı olan tüm çözümleri sunmakta, ihtiyaç duyulan tavan ve duvar sistemlerini, estetik, fonksiyonel, sürdürülebilir ve yenilikçi anlayış ile en üst seviyede karşılamaktayız.

Gelişen teknoloji ile birlikte, hizmet verdiğimiz yapı sektörünün ihtiyaçlarını karşılamak için tasarım sınırlarını zorluyor, sürekli ileriye giden ve gelişen bir gelecek yaratılmasında başrol oynayan çağdaş ve modern binalara değer katmak istiyoruz. Tasarımını yaptığımız tüm sistemlerin, yapıların genel performansına katkıda bulunmasını, pratik ve estetik çözümler sunmasını planlıyoruz.

TACER olarak, uluslararası alanda teknolojinin gelişim seyrini sürekli takip ediyor, sahip olduğumuz araç gereçleri ve bilgi yöntemlerimizi güncelliyoruz. Tasarladığımız hayalleri gerçeğe dönüştürülmesindeki süreçte, üretimin ihtiyaç duyduğu tüm teknolojik gereksinimleri bünyemizde bulunduruyoruz. 100’ü aşkın çalışanı ile yapı sektörüne üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik insan kaynağımız ile hizmet veriyoruz. Tüm çalışanlarımızın bireysel gelişimlerinin yanı sıra, teknolojik gelişmelerden uzak kalmaması için şirket içi ve dışı gerekli tüm eğitimleri sağlıyoruz.

Sektörün hizmetine sunduğumuz tüm sistemleri, Ankara’daki 3 farklı bölgede konuşlanmış modern tesislerimizde, çevre değerleri ve yaşanabilir bir gelecek kaygımızı göz ardı etmeden üretiyoruz. Üretimini yaptığımız ve sektörün hizmetine sunduğumuz bu geniş ürün yelpazesinin, gereksinim duyulan tüm performans beklentilerini de sağlamasını hedefliyoruz. Mimari ve estetik beklentileri yerine getirirken, yangına dayanım, sismik, akustik, dayanıklılık ve fonksiyonel tüm ihtiyaçları da düşünerek konforlu mekanlar yaratılmasını sağlıyoruz.

Biz TACER ailesi olarak, ülkemize ve gelecek nesillerimize bugünden daha güzel ve sürdürülebilir bir yaşam bırakabilmek için, hayallerinizi gerçeğe tasarlıyoruz.

Biz TACER ailesi olarak, sektörün ihtiyacı olan sistemleri üretirken kusursuz bir sonuç alınmasını ve koşulsuz müşteri memnuniyetinin sağlanması için teknolojinin tüm unsurları ile insan gücümüzü yoğuruyoruz.

Biz TACER ailesi olarak, ülkemize ve gelecek nesillerimize bugünden daha güzel ve sürdürülebilir bir yaşam bırakabilmek için, hayallerinizi gerçeğe tasarlıyoruz.

VİZYON
MİSYON
DEĞERLERİMİZ

Daha önce denenmemiş yeni teknolojiler geliştirerek, Türkiye’de lider konumda bulunan şirketimizi sektörde dünyanın ilk 10 şirketi sıralamasına taşımak.

Tasarımları üretime yansıtmada sağladığımız üst düzey kaliteden ödün vermeden %100 müşteri memnuniyeti sağlamak.

Açık İletişim

Açık iletişimin ilişki yönetiminde anahtar olduğu düşüncesiyle çalışanlarımızın daima kendilerini ifade edebilecekleri şeffaf bir çalışma ortamı sağlarız. Her yeni fikre ve her eleştiriye önem verir, hiyerarşiden bağımsız ortak fikir birliği sağlamayı hedefleriz.

Takım Çalışması

Birlikten güç doğacağına inanır, çalışmalarımızda takım ruhunu yakalamaya önem veririz.

Çalışan Memnuniyeti

Değeri insan katar ilkesiyle çıktığımız bu yolda en değerli sermayemiz olan çalışanlarımız için en ideal çalışma olanaklarını sunar, mesleki ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunacak eğitim programlarına katılımlarını teşvik ederek kariyer yolunda fark yaratan bireyler olmaları konusunda destekleriz.

Toplumsal Sorumluluk

Tacer ailesi olarak bulunduğumuz toplumun gelişimine katkıda bulunmanın bir görev olduğu bilincini taşırız. Mevcut kaynakları en verimli şekilde kullanır, doğaya ve insana saygıyı her durumda önceliklendiririz.

ÇEREZ POLİTİKASI

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için web sitemizde çerez kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.