TEKNOLOJİ

Tacer olarak, 30 yıla yaklaşan üretim uzmanlığımızı, bilgi, birikim ve tecrübelerimizi, hayal gücünü zorlayan tasarımlarla birleştiriyoruz. Mimari bir bakış açısı ile estetik beklentiyi, bir mühendis gözü ile fonksiyonel çözümleri, gelecek nesiller için sürdürülebilir, modern binaların ihtiyaçlarını harmanlıyor ve sektörün hizmetine sunuyoruz.

DETAY
ÖNE ÇIKAN PROJELER

HAYDAR ALİYEV ULUSLARARASI HAVALİMANI

Kafkasya'nın en işlek havalimanı olan Haydar Aliyev Uluslararası Havalimanının iç mimari projesi Autoban mimarlık tarafından yapıldı. Havalimanının en özgün parçalarından biri olan ahşap koza yapılar, yapı içerisindeki tekdüzeliği ortadan kaldırmıştır. Mekan içinde mekan algısı yaratan koza yapılar aynı zamanda istenilen sıcak atmosferi de sağlamaktadır. İç tasarımda kullanılan TACER METAL Asma Tavan ürünleri ise kozaların mimari yapısı ile tam uyum içerisindedir.

DETAY

YENİMAHALLE BELEDİYE BAŞKANLIĞI

Mimari Akustik, insan faaliyetleri için inşa edilen yapılar ile insan kulağının algılayabildiği ve “ses” olarak tanımlanan titreşimlerin ilişkisini düzenleyen bilim dalıdır. Konser, tiyatro gibi faaliyetler sesle ilgili iken, çalışmak, okumak, dinlenmek, uyumak vb faaliyetler sessiz bir ortama ihtiyaç duyar. Hacim akustiği ve gürültü denetimi için kusursuz bir ürün olan TACER AKUSTİK ALÇI TAVAN SİSTEMLERİ, Yenimahalle Belediye Başkanlığı konferans salonunda estetik görünümü ve kusursuz çizgileri ile yerini almıştır.

DETAY

SELÇUKLU KÜLTÜR ve KONGRE MERKEZİ

Akustik paneller ses yalıtımı ya da akustik düzenlemeler için kullanılan yalıtım ürünleridir. Bu ürünlerin asıl amacı sesi içerisinde absorbe ederek yalıtım sağlamaktır. Gelişen teknoloji ile birlikte hem ses yalıtımını sağlamakta hem de dekoratif bir görünüm kazandırmaktadırlar. TACER AKUSTİK AHŞAP ürünleri, ahşabın sıcaklığı, estetiği ve geniş fonksiyonel özellikleri ile Selçuklu Kültür ve Kongre Merkezinde ses konforu sağlamaya devam ediyor.

DETAY

TBMM EK BİNA

Yüksek yoğunluklu camyünü esaslı sistemler, ileri seviyede akustik kontrol, yangına karşı dayanım, ısı yalıtımı, ışık yansıtması, kolay-hızlı uygulama ve farklı yüzey görünümleri alternatif çözümler sunar. Yüksek standartlarda üretilen TACER SOFT BOARD ürünleri, içeriğindeki hafif yoğunluklu ürünler sayesinde , yapı sektörüne akustik ve estetik çözümler sunmaktadır.

DETAY

FUAR İZMİR

330.000 m2 alana sahip olan fuarizmir, 4 fuar hölü, 4 seminer salonu, 5 toplantı odası, açık sergi alanı, amfi tiyatrosu, fuar meydanı, fuar sokağı, kafe ve restoran alanları ile katılımcı ve ziyaretçilerine kapsamlı bir tesis sunmaktadır. İzmir’in uluslar arası marka değerini arttırmaya devam eden fuarizmir’de TACER ASMA TAVAN SİSTEMLERİ, son teknoloji donanımlarla sağlamlaştırılmış teknik alt yapıya estetik ve modern ulaşım imkanı sağlamaktadır.

DETAY

13.ULUSAL AKUSTİK KONGRESİ TAMAMLANDI

Dicle Üniversitesi Mimarlık Fakültesi ve Türk Akustik Derneği tarafından düzenlenen 13. ULUSAL AKUSTİK KONGRESİ VE SERGİSİ 17-18 Ekim 2019 Tarihinde Diyarbakır’da Dicle Üniversitesinde gerçekleşti.

Devamı >> 21/10/2019
TÜM HABERLER

ÇEREZ POLİTİKASI

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için web sitemizde çerez kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.