TEKNOLOJİ

Tacer olarak, 30 yıla yaklaşan üretim uzmanlığımızı, bilgi, birikim ve tecrübelerimizi, hayal gücünü zorlayan tasarımlarla birleştiriyoruz. Mimari bir bakış açısı ile estetik beklentiyi, bir mühendis gözü ile fonksiyonel çözümleri, gelecek nesiller için sürdürülebilir, modern binaların ihtiyaçlarını harmanlıyor ve sektörün hizmetine sunuyoruz.

DETAY
ÖNE ÇIKAN PROJELER

HAYDAR ALİYEV ULUSLARARASI HAVALİMANI

Kafkasya'nın en işlek havalimanı olan Haydar Aliyev Uluslararası Havalimanının iç mimari projesi Autoban mimarlık tarafından yapıldı. Havalimanının en özgün parçalarından biri olan ahşap koza yapılar, yapı içerisindeki tekdüzeliği ortadan kaldırmıştır. Mekan içinde mekan algısı yaratan koza yapılar aynı zamanda istenilen sıcak atmosferi de sağlamaktadır. İç tasarımda kullanılan TACER METAL Asma Tavan ürünleri ise kozaların mimari yapısı ile tam uyum içerisindedir.

DETAY

İSTANBUL YENİ HAVALİMANI

İstanbul'un tarih boyunca Doğu ve Batı arasında bir kapı olmasını esas alan Nordic Architecture mimarları, tasarımlarında İstanbul'un değerlerini taşıyan onun ruhunu yansıtan öğeleri önemsediler. 3 terminal binası ve 6 pistten oluşan proje, deniz tarafından pistlere açılırken, kara tarafından şehire bağlanıyor. Binanın çatısında ve ana kütlesel kurgusunda tonoz, kubbe gibi geleneksel mimari öğelere referans verilirken bu kurguya paralel olarak uygulanan TACER ÖZEL ASMA TAVAN ürünleri heybetli çizgisi ile geleneksel kurguyu tamamlıyor.

DETAY

SELÇUKLU KÜLTÜR ve KONGRE MERKEZİ

Akustik paneller ses yalıtımı ya da akustik düzenlemeler için kullanılan yalıtım ürünleridir. Bu ürünlerin asıl amacı sesi içerisinde absorbe ederek yalıtım sağlamaktır. Gelişen teknoloji ile birlikte hem ses yalıtımını sağlamakta hem de dekoratif bir görünüm kazandırmaktadırlar. TACER AKUSTİK AHŞAP ürünleri, ahşabın sıcaklığı, estetiği ve geniş fonksiyonel özellikleri ile Selçuklu Kültür ve Kongre Merkezinde ses konforu sağlamaya devam ediyor.

DETAY

TBMM EK BİNA

Yüksek yoğunluklu camyünü esaslı sistemler, ileri seviyede akustik kontrol, yangına karşı dayanım, ısı yalıtımı, ışık yansıtması, kolay-hızlı uygulama ve farklı yüzey görünümleri alternatif çözümler sunar. Yüksek standartlarda üretilen TACER SOFT BOARD ürünleri, içeriğindeki hafif yoğunluklu ürünler sayesinde , yapı sektörüne akustik ve estetik çözümler sunmaktadır.

DETAY

FUAR İZMİR

330.000 m2 alana sahip olan fuarizmir, 4 fuar hölü, 4 seminer salonu, 5 toplantı odası, açık sergi alanı, amfi tiyatrosu, fuar meydanı, fuar sokağı, kafe ve restoran alanları ile katılımcı ve ziyaretçilerine kapsamlı bir tesis sunmaktadır. İzmir’in uluslar arası marka değerini arttırmaya devam eden fuarizmir’de TACER ASMA TAVAN SİSTEMLERİ, son teknoloji donanımlarla sağlamlaştırılmış teknik alt yapıya estetik ve modern ulaşım imkanı sağlamaktadır.

DETAY

NİHAT ZEYBEKCI KONGRE ve KÜLTÜR MERKEZİ

25.000 m2 lik alana inşa edilen ve 14.000 m2 taban alanı, içinde 2.500, 1.000 ve 500 kişilik konser salonları bulunan Ege Bölgesi'nin en büyük kongre ve kültür merkezinin yapımına 2013 yılında başlandı. İncilipınar Parkı'nın içinde yer alan Kongre ve Kültür Merkezi'nin büyük bir bölümü yer altında. 5.000 m2 lik dev cam kubbesi ile de Türkiye'nin en büyüğü olan merkezin tüm salonlarında ses kalitesi ve konforu için TACER AKUSTİK ürünleri tercih edildi.

DETAY

SANAT İÇİN KURULAN HAYALLER GERÇEĞE DÖNÜŞÜYOR

54.017 m² arazi üzerinde inşasına devam edilen Ankara'nın yeni sanat merkezi haline gelecek olan yumurta formundaki yapıda 20.023 kişilik konser salonu, 500 kişilik oda orkestrası salonu, kayıt stüdyoları, sanatçı çalışma binaları, 800 araç kapasiteli kapalı garaj ve büyük bir meydan yer almaktadır. TACER ÖZEL DAİRESEL AKUSTİK PANELLER Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrasının küre formundaki kabuğunda da kullanılarak mekan içi akustik performansını en üst seviyeye taşımıştır.

Devamı >> 17/07/2020
TÜM HABERLER

ÇEREZ POLİTİKASI

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için web sitemizde çerez kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.