TEKNOLOJİ

Tacer olarak, 30 yıla yaklaşan üretim uzmanlığımızı, bilgi, birikim ve tecrübelerimizi, hayal gücünü zorlayan tasarımlarla birleştiriyoruz. Mimari bir bakış açısı ile estetik beklentiyi, bir mühendis gözü ile fonksiyonel çözümleri, gelecek nesiller için sürdürülebilir, modern binaların ihtiyaçlarını harmanlıyor ve sektörün hizmetine sunuyoruz.

DETAY
ÖNE ÇIKAN PROJELER

YÜKSEK HIZLI TREN GARI

Ankara YHT Garı, TCDD tarafından 2013 yılında yapılan ihale ile Cengiz-Limak-Kolin (CLK) ortaklığına verilmiştir. 29.10.2016’da hizmete açılan projenin iç mekanı A-Tasarım Mimarlık tarafından tasarlanmıştır. Sadece bir ulaşım yapısı olarak ele alınmayan proje, kentsel bir merkez olarak planlanmış, ulaşım işlevinin yanı sıra ticaret, yeme içme, konaklama gibi işlevlere de yer verilmiştir. TACER, bu dev projede ürettiği birbirinden farklı ürünlerin montajını da yaparak kusursuz hizmet anlayışına bir örnek daha sunmuştur.

DETAY

YENİMAHALLE BELEDİYE BAŞKANLIĞI

Mimari Akustik, insan faaliyetleri için inşa edilen yapılar ile insan kulağının algılayabildiği ve “ses” olarak tanımlanan titreşimlerin ilişkisini düzenleyen bilim dalıdır. Konser, tiyatro gibi faaliyetler sesle ilgili iken, çalışmak, okumak, dinlenmek, uyumak vb faaliyetler sessiz bir ortama ihtiyaç duyar. Hacim akustiği ve gürültü denetimi için kusursuz bir ürün olan TACER AKUSTİK ALÇI TAVAN SİSTEMLERİ, Yenimahalle Belediye Başkanlığı konferans salonunda estetik görünümü ve kusursuz çizgileri ile yerini almıştır.

DETAY

SELÇUKLU KÜLTÜR ve KONGRE MERKEZİ

Akustik paneller ses yalıtımı ya da akustik düzenlemeler için kullanılan yalıtım ürünleridir. Bu ürünlerin asıl amacı sesi içerisinde absorbe ederek yalıtım sağlamaktır. Gelişen teknoloji ile birlikte hem ses yalıtımını sağlamakta hem de dekoratif bir görünüm kazandırmaktadırlar. TACER AKUSTİK AHŞAP ürünleri, ahşabın sıcaklığı, estetiği ve geniş fonksiyonel özellikleri ile Selçuklu Kültür ve Kongre Merkezinde ses konforu sağlamaya devam ediyor.

DETAY

ONKOLOJİ HASTANESİ

Taşyünü Tavan Sistemleri, İleri seviyede akustik kontrol, yangına karşı dayanım, ısı yalıtımı, ışık yansıtması, kolay-hızlı uygulama ve farklı yüzey görünümleri ile estetik çözümler sunar. Türkiye pazarında satış işbirliğini yaptığımız Alman OWA firmasının ürettiği , içeriğinde bazalt, cam, kum, dolomit, serpentin, çimento vb bulunduran taşyünü plakalar, geniş ve güvenilir ürünleri ile yapı sektörünün hizmetine sunulmaktadır.

DETAY

FUAR İZMİR

330.000 m2 alana sahip olan fuarizmir, 4 fuar hölü, 4 seminer salonu, 5 toplantı odası, açık sergi alanı, amfi tiyatrosu, fuar meydanı, fuar sokağı, kafe ve restoran alanları ile katılımcı ve ziyaretçilerine kapsamlı bir tesis sunmaktadır. İzmir’in uluslar arası marka değerini arttırmaya devam eden fuarizmir’de TACER ASMA TAVAN SİSTEMLERİ, son teknoloji donanımlarla sağlamlaştırılmış teknik alt yapıya estetik ve modern ulaşım imkanı sağlamaktadır.

DETAY

DAKAR ULUSLARARASI KONFERANS MERKEZİ

Senegal hükümeti talebi üzerine ve Ülkeler Zirvesi toplantısına yetiştirilmesi hedefiyle uluslar arası standartlarda, mimari projesini TABANLIOĞLU MİMARLIK , yükleniciliğini ise SUMMA İnşaat’ın üstlendiği bir kongre merkezi inşa edilmesi kararlaştırıldı. 2014 yılında açılışı yapılan ve ENR Global Best ve LEAF Award ödülü kazanan projede TACER , özel üretim asma tavan sistemleri ile Dünya’nın bir başka köşesinde daha kendine yer buldu.

DETAY

EGE'NİN EN BÜYÜK KONGRE MERKEZİ AÇILDI!

Devamı >> 25/03/2019
TÜM HABERLER

ÇEREZ POLİTİKASI

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için web sitemizde çerez kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.