İnsan Kaynakları Politikamız

Tacer olarak işe alımdan kariyer gelişimine kadar her alanda “fırsat eşitliği” ilkesinden ilham alarak; çalışma arkadaşlarımıza mesleki ve kişisel olarak kendilerini geliştirebilecekleri, mutlu olacakları bir çalışma ortamı sunmak ilk hedefimiz. Gerçekleştirilen mesleki ve kişisel gelişim eğitimlerinin yanı sıra rekabet ortamında şirketleri güçlü kılan yönetici ve yönetici adayı eğitimlerine de önem veriyoruz. Bu doğrultuda tüm çalışanlarımızın kendi kişisel gelişimlerinin, sorumluluklarının farkında olacakları yüksek performanslı bir çalışan kültürü yaratmayı arzuluyoruz.

Ekibimize Katılın;

Başvurunuzu ileride oluşabilecek pozisyonlarda değerlendirilmek üzere "Genel Başvuru" ile yapabilir ya da güncel açık pozisyonlarımızı inceleyebilirsiniz. Staj programlarımız yaz dönemini kapsayacak şekilde Haziran – Temmuz – Ağustos ayları için planlanmıştır. İletilen tüm başvurular, gizlilik prensipleri çerçevesinde Tacer İnsan Kaynakları CV veri bankasına kaydedilmektedir.

Staj Programı

Eğitim hayatında öğrendiğin teorik bilgileri pratikte uygulamak ister misin? Öyleyse markamızı ve ekibimizi tanımalısın.

Mimar, İç Mimar, Muhasebe ve Üretim alanındaki staj programlarımıza başvurularınızı bekliyoruz.

Gereksinimler Tercihen

Genel Başvuru

Bünyemizde oluşacak açık pozisyonlarda değerlendirilmek üzere özgeçmişinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Gereksinimler Tercihen
Sadece docx veya pdf
* ile işaretli tüm alanların doldurulması zorunludur.

ÇEREZ POLİTİKASI

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için web sitemizde çerez kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.